O NÁS

Uvod text

Dialóg so zákazníkmi a partnermi je pre nás mimoriadnym záväzkom. Stála komunikácia so zákazníkom je základnou podmienkou pri údržbe starých a nových stavebných objektov - celkom v zmysle nášho hesla " Uvedomele stavať "
Stavať uvedomele predpokladá nepretržitý tok informácií. Byť správne a včas informovaný znamená vedieť sa správne rozhodnúť.
Stavať uvedomele znamená tiež sanovať uvedomele a vytvárať nový život za starými múrami.
Naša firma PIES predstavuje niekoľkoročné skúsenosti, ktoré významnou mierou budú spolurozhodovať pri výbere riešenia a výrobkov.
Táto prezentácia Vám poskytne na základe spracovaných informácií správne sa rozhodnúť pre spoľahlivé a pre Vašu stavbu orientované riešenie.

Trvalá údržba každej stavebnej substancie, byť nápomocný a mať riešenie pre našich partnerov i pri zložitých sanačných problémoch a rekonštrukciách stavieb - to je od začiatku moja koncepcia pre firmu PIES

Nákupný košík
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian
- O NÁS

O nás

Profil spoločnosti:


konstukciaDobrý deň !

KovoMK pôsobí na trhu od roku 2006. Sídlo firmy nájdete v areáli Roľníckeho družstva Koš.

Zaoberáme sa spracovaním materiálu, výrobou, povrchovou úpravou, dopravou a montážou konštrukcií.

Naše procesy sú nastavené na splnenie požiadaviek zákazníkov. Odborné poradenstvo ohľadom materiálov a technológie výroby, navrhneme vhodné technologické riešenia Vašich problémov a taktiež pomôžeme s optimalizáciou Vašich výrobných nákladov.

 

 


 

CERTIFIKÁTY

certifikaty

PRIHLÁSENIE DO SYSTÉMU

created by: Marek Sarvas